Polski    English    Deutsch    Français    Español 

O nas

Tłumaczenie symultaniczne nie jest procesem automatycznym. Wręcz przeciwnie, jest to indywidualna praca intelektualna, która zakłada doskonałą znajomość języka obcego i specjalistyczną wiedzę z zakresu dziedziny będącej przedmiotem tłumaczenia.

O nas

Jesteśmy grupą tłumaczy konferencyjnych, których pasją są tłumaczenia ustne, a w szczególności tłumaczenia kabinowe. Naszymi językami roboczymi są: angielski, francuski i niemiecki. Jesteśmy absolwentami Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Wiedeńskiego oraz Podyplomowych Studiów dla Tłumaczy Konferencyjnych w katedrze UNESCO Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 

Pracujemy zarówno indywidualnie jak i w zespole.

Pracujemy zarówno indywidualnie jak i w zespole, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić obsługę tłumaczeniową różnorodnych kombinacji językowych. Lubimy nasz zawód, kontakt z ludźmi i częste wyjazdy. Cieszymy się, że nasza praca pozwala pokonać barierę językową naszych Klientów. Dzięki bogatemu doświadczeniu zawodowemu w pracy zarówno w kraju jak i za granicą z łatwością poruszamy się w środowisku wielokulturowym i międzynarodowym.

Jesteśmy aktywni, gotowi do podejmowania wyzwań, razem chcemy osiągnąć więcej.

O nas    Metody pracy    Zakres tłumaczeń    Zasady współpracy    Wycena    Kontakt    Linki    
3imagination.com - webdesign, web programming